آغاز مجدد فعالیت های عمرانی درپروژه تعاونی مسکن کارکنان مطبوعات ارومیه

منتشرشده در اقتصادی چهارشنبه, 27 شهریور 1392 ساعت 13:57
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

با مرتفع شدن برخی مشکلات پیش روی تعاونی مسکن کارکنان مطبوعات ارومیه، فعالیت ساختمانی دراین  پروژه با جدیت آغاز شد.

حسن الم قلیلومدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان مطبوعات ارومیه با اعلام این مطلب اظهار داشت: هم اکنون هیچگونه مشکل ومانع قانونی برسر فعالیت تعاونی وجود ندارد ومشکل مالی نیز با عنایات خداوندی وهمکاری مسئولین واعضای شرکت با هیات مدیره وبا اجرای مصوبات مجمع عمومی که به تصویب اعضا رسیده، این مشکل نیز مرتفع خواهد شد.

وی با درخواست از برخی اعضا مبنی برتغییر نگرش خود درخصوص تعاونی اظهار داشت: متاسفانه تعدای از اعضای تعاونی، هیات مدیره شرکت را با فروشنده یا مالک اشتباه گرفته وچنین تصور می نمایند که اگر به تعهداتشان عمل ننمایند، فروشنده یا مالک دچار مشکل خواهد شد این درحالیست که اعضای محترم هم خریدار وهم فروشنده بوده وهیات مدیره صرفا نمایندگی قانونی جهت اجرای مصوبات مجامع عمومی را دارد.

وی بابیان اینکه موفقیت هیات مدیره درگرو همکاری کامل اعضا با آن است، افزود: خسارت عدم عمل به تعهدات ازسوی اعضا، تنهامتوجه خود اعضا خواهد بود.

مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان مطبوعات ارومیه با ابراز رضایت از روند اجرایی پروژه نیز اظهار داشت: با توجه به بحران های اقتصادی به وجود آمده وشرایط اقتصادی حاکم برکشوروعدم احساس مسئولیت وهمکاری ودرک شرایط از سوی تعدادی از اعضا به ویژه تعلل حداقل 5 ماهه وعدم اجرای تعهدات از طرف پیمانکار که هم اکنون خلع ید گردیده، پروژه به صورت مدیریت پیمان اداره می گردد که ازروند مطلوب ورضایت بخشی نیز برخوردار است.

وی گفت: این رضایت زمانی کامل تر خواهد شد که اعضای تعاونی به تعهدات خود درقبال شرکت به صورت کامل عمل نمایند.

وی در خصوص تامین تسهیلات بانکی برای پروژه وعدم همکاری بانک ملی دراین رابطه اظهار کرد: هیات مدیره دررابطه با اخذ وام از بانک ملی به تمامی تعهدات خود به عنوان مشتری عمل نموده ولی بانک ملی به بهانه عدم اعتبار، از اجرای تعهدات خود نسبت به مشتری امتناع می کند.

وی افزود: هیات مدیره نیز به خاطر حفظ منافع ودفاع از حق وحقوق اعضا، اقدام به طرح شکایت علیه بانک ملی کشور نموده است .

وی گفت: تا زمانی که حق تعاونی واعضای آن رااز این بانک نگرفته باشیم به شکایت ومبارزه علیه بانک ملی کشور ادامه داده وغیر از اخذ خسارت ازبانک مورد نظر رضایت نخواهیم داد.

پروژه مسکن کارکنان مطبوعات ارومیه در دو بلوک ۱۳۴ واحدی اجرا می‌شود و هم اکنون از ۶۰درصد پیشرفت اجرایی برخوردار است.

بازدید 5458 بار

نظر دادن

آرشیو

« December 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

خروجی سایتهای خبری