شاخص آزادی های رسانه ای ایران در منطقه بی نظیر است

منتشرشده در فرهنگی شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 00:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار آذربایجان غربی گفت: شاخص آزادی های رسانه ای ایران در منطقه بی نظیر است.

قربانعلی سعادت در آیین اختتامیه هشتمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان غربی اظهار داشت: رسانه ها از بدو تاسیس به ویژه پس از انقلاب اسلامی همواره ضامن آگاهی مردم بوده اند و رشد و اعتلای سیاسی اجتماعی و فرهنگی مردم بر عهده رسانه ها بوده است.

وی با اشاره به رسالت خطیر رسانه ها در توسعه استان گفت: رسانه ها از ارکان مهم در ایجاد احساس امنیت سرمایه گذاری در استان هستند و می توانند در تحقق سرمایه گذاری بیش از 500 میلیون دلاری در استان مثمر ثمر باشند.

سعادت افزود: رسانه ها می توانند فضای مثبتی را برای جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی ترسیم و آنها را به نتیجه بخش بودن این سرمایه گذاری ها امیدوار کنند.

وی اضافه کرد: 560 میلیون دلار سهمیه سرمایه گذاری خارجی آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است که برای تحقق این رقم باید خیال سرمایه گذار راحت باشد که رسانه ها در ایجاد این فضا موثر هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار کرد: از رسانه ها می خواهم امسال در ایجاد رونق در استان سهیم باشند و برای ایجاد بستر این امر همکاری کنند.

وی با قدردانی از خبرنگاران آذربایجان غربی در ایجاد رونق در انتخابات اضافه کرد: تمامی رسانه های کشور و استان در مشارکت حداکثری انتخابات تاثیرگذار بودند.

استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: سعادت با بیان اینکه همواره شاهد رشد جهشی فعالیت رسانه ها در کشور و آذربایجان غربی بوده ایم، گفت:

 

وی ادامه داد: رسانه ها باید مکمل یکدیگر باشند و علاوه بر تکمیل یکدیگر باید رقابت رسانه ای مثبت نیز داشته باشند که این امر بسیار بابرکت است.

سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این آیین با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 12 هزار شهید استان در آبان ماه امسال گفت: برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره همراهی رسانه ها و توجه ویژه آنها و اطلاع رسانی مناسب بسیار مهم و اساسی است.

در این آیین از مدیران نهادهای فعال در نمایشگاه مطبوعات و مسئولان غرفه های برتر قدردانی شد.

انتهای پیام /

بازدید 497 بار

نظر دادن

آرشیو

« September 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

خروجی سایتهای خبری