اصحاب رسانه استان به دنبال امیدآفرینی هستند

منتشرشده در فرهنگی دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 00:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه رسانه ها پل ارتباطی مردم با تمام سازمان ها هستند، گفت: اصحاب رسانه استان به دنبال امیدآفرینی هستند.

سردار ناصر اصلانی در دیدار و گفتگو با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات آذربایجان غربی اظهار داشت: اصحاب رسانه استان دانا و دانشمند هستند و تحت تاثیر گروه ها و جریانات مختلف قرار نگرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: ما بر نقش مطبوعات برای آرام کردن مردم و افزایش انضباط در جامعه تاکید داریم.

اصلانی با بیان اینکه فعالین حوزه رسانه از افراد تاثیرگذار در آرامش، آسایش، امنیت و توسعه استان و کشور هستند، افزود: چارچوب فعالیت رسانه ها در استان براساس محورهای اعتقادی و اجتماعی است چرا که خبرنگاران به عنوان افراد بی ادعا و امانتداران صادق فعالیت در این عرصه را ارزش می دانند و درصدد هستند با تدابیر حکیمانه رهبری از آرمان های انقلاب اسلامی و حقوق مردم دفاع کنند.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی با تاکید به اینکه بخش اعظمی از موفقیت های پلیس را مدیون همکاری و همیاری رسانه ها می دانیم، خاطرنشان کرد: رسانه ها توانسته اند با انسجام، وحدت، اتحاد و یکدلی در کاهش آسیب ها، گرفتاری ها و مشکلات اجتماعی نقش آفرینی کنند.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی نقدپذیر است چرا که اگر آستانه تحمل ما پایین باشد و انتقاد سازنده را قبول نکنیم نمی توانیم اصلاحاتی در حوزه عملکردی خود داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان اینکه رسالتی که رسانه ها دارند، با وظایف نیروی انتظامی در یک راستا قرار دارند، یادآور شد: در حوزه نیروی انتظامی، معتقدیم رسانه‌ها نقش بی بدیلی در توسعه، تامین امنیت و گسترش احساس امنیت در جامعه دارند و به نوعی رسانه ها یک همکار قوی و خوب برای نیروی انتظامی محسوب می شوند.

اصلانی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح عملکرد نیروی انتظامی استان در سال جاری اظهار داشت: پلیس در پایش های تصویری موفق بوده و اقدامات فنی و بازدارنده در کنترل ترافیک و انضباط اجتماعی رو به گسترش است.

در پایان این نشست به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، لوح تقدیر و سپاس از طرف خانه مطبوعات به فرمانده نیروی انتظامی استان اعطا شد.

انتهای پیام/

بازدید 593 بار

نظر دادن

آرشیو

« December 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

خروجی سایتهای خبری