بیانیه فعالان رسانه ای آذربایجان غربی در محکومیت جنایات آل سعود در یمن

منتشرشده در اجتماعی چهارشنبه, 09 ارديبهشت 1394 ساعت 00:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فعالان رسانه ای آذربایجان غربی با انتشار بیانیه ای حملات وحشیانه رژیم آل سعود را به مردم بی گناه یمن محکوم کردند.

 

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ، أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ» (سوره حج آیه 38 و 39)

امروزه که داعیه اسلامیت عده‌ای فارغ از ایمان با جنایت و سفاهت بلندای شرافت انسانی را به سخره گرفته، ندای فطرت بشری علیه راهزنان صحرای جهالت در جهان طنین انداز شده است.

نوادگان ابوجهل و ابولهب که از قضای روزگار و چرخ ناهمگون فلک به نگهبانان حرمین شریفین بدل گشته‌اند به جای وقار و نگهداشت اندک حرمت سرزمین وحی تیغ شمشیر خود را به روی هزاران کودک، پیر و جوان بی‌گناه یمنی کشیده‌اند.

اینان که در جامه اسلام اما در مساعدت جبهه کفر، گوی سبقت را از دشمنان توحید ربوده‌اند با نوکری استکبار اسلام ستیز در مسلمان کشی و انسان کشی بی‌بدیل گشته‌اند.

آن زمان که آل سقوط متأسی از سیاست‌های شیطانی در غرقاب شکست و نابودی، داعشیان را دست آویز نجات قرار دادند بشریت در سیمای جنایت و فسق و فجور، علم به طینت جهنمی آنان برد همان زمان رهبر معظم انقلاب به روشنی و صراحت فرمودند: سعودی‌ها در این مسئله خسارت خواهند کرد، ضرر خواهند کرد و به‌هیچ‌ وجه پیروز نخواهند شد و بینی آل سعود به خاک مالیده خواهد شد.

اینک که املای جنایت و کودک کشی آل سقوط با وحشی‌گری هر چه تمام بر صفحه روزگار نگاشته می‌شود ما تشکل های رسانه ای آذربایجان غربی به نمایندگی از اصحاب رسانه ای استان بر خود واجب دانستیم همدل و همزبان با مظلومین و آزادگان یمنی فریاد بیزاری خود را از عمق وجود برآریم و قلم های خود را در کمان اعتراض بنهیم. باشد تا تیری به سوی تاریکی نگاه و قلب قسی جنایتکاران نشان کرده باشیم.

در محکومیت جانیان آل سعود در کشتار هزاران زن و کودک بی‌گناه یمنی اعلام می‌داریم مبارزه با آزادی خواهان و حق خواهان، آینده‌ای جز نابودی و شکست نخواهد داشت، لذا انتظار داریم حاکمان آل سقوط با عبرت گیری از سرنوشت فرعونیان و نمرودیان دست از سرکوب نادیان به حق اسلام برداشته و به جای نوکری و غلامی جبهه کفر و استکبار به صراط مستیقیم بازگردند.

                                                       

آذربایجان غربی    شورای صنفی سایتهای خبری آذربایجان غربی    خانه مطبوعات آذربایجان غربی     انجمن خبرنگاران آذربایجان غربی

بازدید 2806 بار

نظر دادن

آرشیو

« December 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

خروجی سایتهای خبری